vadi tekel

Kasap&Şarküteri Ürümleri

Çankaya Bölgesindeki En Yakın Güvenilir Kasap

 

İhtiyaçlarınız doğrultusunda Çankaya bölgesindeki semtlerde güvenilir et ve ürünlerini online olarak sipariş verebilmeniz için hizmet etmekteyiz. Kurumsal anlayışımız doğrultusunda ürün çeşitliliğini sizlere güvenilir şekilde ulaştırmayı amaçlamaktayız. Çankaya bölgesinde bulunan tüm adreslere hızlı şekilde siparişlerinizi ulaştırmak için çalışmaktayız.

 

 Ürün Çeşitliliği

 

 Tüm et ve et ürünlerini online kasap olarak sizler için hazırlamaktayız. İhtiyacınız olan güvenilir bölgenizdeki Çankaya kasap ürünlerin sipariş etmeniz durumunda kısa sürede ulaştırmaktayız. Her çeşit et ürünü ve şarküteri ihtiyaçlarınızda da telefonla vereceğiniz siparişleriniz titiz bir şekilde teslim etmekteyiz. Telefon üzerinden ihtiyaç duyduğunuz kasap ürünlerini dilerseniz online olarak dilerseniz de telefon siparişi ile temin edebilirsiniz. Tüm et ürünleri ihtiyaçlarınızda kaliteli ve güvenilir hizmet politikasıyla hareket etmekteyiz.

 

 Hızlı Teslimat

 

 Çankaya bölgesindeki siparişleriniz kısa süre içinde hazırlanarak teslimatı gerçekleştirilmektedir. Özellikle farklı nedenlerle dışarı çıkamadığınız online olarak kolayca et sipariş verebilirsiniz. Deneyimli ekiplerimiz siparişlerinizin hazırlanması sonrasında hızlıca adresinize teslim etmektedir. Sizlere en yakın kasap olarak en hızlı teslimatı gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz.

 

 Hizmet Bölgelerimiz

 

 Hizmet bölgemiz olarak Çankaya ve çevresi belirlenmiştir. Ürünlerinizi bölgemiz olan Çankaya şarküteri olarak hızlı bir şekilde teslim etmekteyiz Ayrıca yine hizmet bölgelerimizden olan oran kasap ürünlerini de online olarak sipariş verebilirsiniz. Ayrıca oran şarküteri ürünlerini de adres fark etmeksizin bölgenizde teslim etmekteyiz. Hizmet bölgemiz olan Çankaya ve çevresinde tüm et ve şarküteri ürünler ile yenilenen stoklarımızla müşterilerimizin memnuniyeti için hizmetteyiz.

Adresimiz

Vadi Tekel & Kuruyemiş
Yukarı Dikmen mahallesi
648. Cadde No:1/22
Çankaya/Ankara

+90 544 281 82 34

Get Hosting.

Whatsapp Destek Hattımız Aktif

Hemen Whatsapp Destek Hattımızdan Sipariş Verebilirsiniz.

Sipariş Ver?