vadi tekel

Hakkımızda

İhtiyaçlarınıza yönelik kurumsal hizmet anlayışımızla Çankaya bölgesinde bulunan farklı semtlere hizmet sunuyoruz. Geniş bir ürün yelpazesi altında sizlere sağladığımız çeşitlilik, bulunduğunuz semt itibarıyla kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır. Hizmet verdiğimiz alanlar arasında Oran semti de de yer alıyor. Farklı organizasyon ve davetler için, bireysel olarak ya da sevdiklerinizle güzel bir zaman geçirmek adına geniş içecek tedariki gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle 50 TL ve üzeri alışveriş için adrese teslim hizmetimizden güvenle faydalanabilirsiniz. Adresiniz neresi olursa olsun Yıldız ve çevresi adına zamanında ulaşmaktayız.

 Sinpaş Ege Vadisi Üzerinden Ulaşım

 Bulunduğumuz site olarak Sinpaş Ege Vadisi üzerinden her türlü içecek tedariki için bize ulaşabilirsiniz. Yasal alışveriş saatleri kapsamında hem birebir olarak şubelerimize gelebilir hem de telefon aracılığıyla sipariş oluşturabilirsiniz. Geniş ürün yelpazemiz tekel adına oldukça fazla çeşitlilik göstermektedir. Özellikle ele aldığımız stok sayesinde ne zaman isterseniz her türlü ürüne ulaşabilirsiniz. Kurumsal hizmet anlayışıyla verdiğimiz kaliteli destek, memnuniyetinizi karşılamak için düzenli gerçekleşmektedir.

 Farklı Alkol Çeşitleri ile Hizmetinizdeyiz

 Her türlü alkol çeşidi ile tüm isteklerinize cevap veriyoruz. Birçok değişik marka ve seçenek üzerinden arzu ettiğiniz içeceği elde edebilirsiniz. Sunduğumuz içecekler amacınıza bağlı olarak tercih gerçekleştirmenize fırsat veriyor. Örneğin güzel bir organizasyon konusunda ve organizasyonu konseptine bağlı olarak seçim yapabilirsiniz. Böylece gelen misafirlerinize duruma uygun içecek ikramında bulmanız mümkün.

 Üstelik 50 TL ve üzeri siparişler konusunda adrese teslim gerçekleştiriyoruz. Böylece herhangi bir durumda içeceklerin tükenmesiyle hemen bize ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken cep telefonu aracılığıyla arzu ettiğiniz ürün çeşidi üzerinden sipariş vermektir.

 Çankaya İçin Tekel Tedarik Hizmeti

 Hizmet verdiğimiz bölge itibarı ile Çankaya ve çevresi için geniş bir alana yayılmış durumdayız. Paket servisi gerçekleştirdiğimiz alan itibariyle pek çok çeşitlilikle, beklentinizi karşılayacak bir hizmet sağlıyoruz. Sağladığımız kalite ise ihtiyaçlarınızı ne zaman isterseniz anında karşılayacak bir zenginlik sunmaktadır. Hizmet verdiğimiz semtler arasında Oran da bulunuyor.

 Bu semt itibarıyla adresiniz neresi olursa olsun bize ulaşabilirsiniz. Verdiğimiz cep telefonu üzerinden siparişinizi kolayca oluşturmanız mümkün. Geriye ise Yıldız ve pek çok değişik semt üzerinden adresinizde ürünleri beklemek kalıyor. Vakit kaybetmeden zamanında sipariş verdiğiniz ürünleri eksiksiz olarak getirmekteyiz.

 Kurumsal Anlayışı ile Tekel Ürün Satış Hizmeti

 Müşteri memnuniyetinin ön plana alındığı ilkeli hizmet anlayışımız doğrultusunda, Sinpaş Ege Vadisi sitesi üzerinden bulunduğunuz pek çok farklı bölgeye ulaşmaktayız. Yapmanız gereken cep telefonu üzerinden bizimle iletişim kurmaktır. 50 TL ve üzeri paket servisi sayesinde bulunduğunuz adrese arzu ettiğiniz her türlü tekel ürününü sağlıyoruz. Dilerseniz birebir de gelebilir ve geniş ürün yelpazesi arasında seçim gerçekleştirebilirsiniz. Tercih ettiğiniz birçok değişik alkol çeşidi geniş stok hizmetiyle sizlere sunulmaktadır. Kurumsal hizmet anlayışıyla sunduğumuz tekel ürün satışı için, her zaman bize ulaşabilirsiniz.

Adresimiz

Vadi Tekel & Kuruyemiş
Yukarı Dikmen mahallesi
648. Cadde No:1/22
Çankaya/Ankara

+90 544 281 82 34

Get Hosting.

Whatsapp Destek Hattımız Aktif

Hemen Whatsapp Destek Hattımızdan Sipariş Verebilirsiniz.

Client Testimonials

 •  

  İhtiyaçlarınız doğrultusunda beklentinizi karşılayacak çeşitlilikle Çankaya adına sizlere hizmet sunuyoruz. Tekel ürünleri konusunda her türlü çeşidi geniş yelpaze altında Oran semti üzerinden temin edebilirsiniz. Ne zaman dilerseniz kaliteli destekle Yıldız semtine de hizmetinizdeyiz. Kurumsal destek anlayışıyla Sinpaş Ege Vadisi ve çevresi için yasal saatler üzerinden destek vermekteyiz. Amacımız ne zaman isterseniz pek çok farklı şubemiz üzerinden tekel ürünlerine ulaşmanızdır. Ayrıca 50 TL ve üzeri siparişler için adrese teslim hizmeti sağlamaktayız.
  Tekel Şubeleri
  Dünya markası olarak tekel ürünleri adına sizlere en iyi hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız. Amacınıza yönelik alkol çeşitlerini farklı miktarlar üzerinden güvenle tercih edebilirsiniz. Hem bireysel olarak hem de farklı organizasyonlar için Çankaya üzerinden geniş çaplı destek sağlıyoruz. Hizmet verdiğimiz semtler arasında ayrıca oran da yer almaktadır. Yasal saatler kapsamında zengin ürün çeşidimiz, Yıldız ve birçok farklı yerdeki semt için tükenmez.
  Uluslararası Kalite ile Tekel Ürünleri
  Hizmet verdiğimiz uluslararası kalite standartları kapsamında, Sinpaş Ege Vadisi üzerinden her türlü alkol çeşidine ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön plana aldığımız ilkeli anlayışımız doğrultusunda şubelerimiz sizin için açık. Dilediğiniz zaman yasal zemin üzerinde verdiğimiz hizmetlerle en kaliteli tekel ürünlerine geniş yelpaze kapsamında ulaşabilirsiniz.
  Stok halinde verdiğimiz hizmet sayesinde, alkol tüketim için sürekli ürün temini sağlamaktayız. Hizmet anlayışımız pek çok farklı şube üzerinden müşterilerimize en iyi desteği sağlamaktan geçiyor. Tek başınıza ya da sevdikleriniz ile beraber keyifli bir tüketim için şubelerimize her zaman uğrayabilirsiniz.

  Vadi Tekel
 • Güvenilir Tekel Ürün Hizmeti
   

  Bulunduğumuz semt ile ele aldığımız Tekel desteğini, Çankaya üzerinden güvenli şekilde değerlendirebilirsiniz. Ne zaman isterseniz tekel ürünlerine geniş yelpaze altında ulaşmanız mümkün. Aynı zamanda Oran bölgesi adına da hizmet veriyoruz.
  Bireysel olarak ya da farklı organizasyonlar için değerlendirmek istediğiniz içecekler için, Yıldız bölgesi üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Damak tadınıza uygun olarak Sinpaş Ege vadisi üzerinden de şubelerimiz aracılığıyla sizlere en iyi hizmeti sağlamaktan memnuniyet duyarız. İhtiyaçlarınıza karşılık verebilmek için 50 TL ve üzeri sipariş adına adrese teslim destek sağlamaktayız.
  Tekel Ürünlerine Ulaşım
  Tek başınıza ya da sevdiklerinizle güzel bir vakit geçirebilmek için tekel ürünlerine şubelerimiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Özellikle alkol tüketimi konusunda çeşitlilik bulunmaktadır. Bulunduğunuz bölge itibariyle Çankaya üzerinden şubelerimize ulaşabilir; damak tadınıza uygun seçenekler arasından tercih yapabilirsiniz.
  Kurulduğumuz günden bu yana oran ile pek çok farklı bölge üzerinden kaliteli destek sağlıyoruz. İhtiyaçlarınıza en iyi karşılığı verebilmek için Yıldız bünyesinde yer alan müşterilerimiz adına geniş bir çeşitlilik sağlıyoruz. Bu çeşitlilik her amaca uygun olarak Sinpaş Ege vadisi kapsamında her türlü içeceğe ulaşmanıza fırsat vermektedir.
  Farklı Bölgelerden Tekel Ürünleri Satışı
  Pek çok farklı bölge ile beraber  profesyonel hizmet anlayışı ile en iyi desteği sunuyoruz. Amacımız tekel ürünleri açısından değerlendirmek istediğiniz tüm çeşitleri geniş yelpaze altında sunmaktır. Ne zaman ve hangi amaçla alkol ürünlerine ulaşmak isterseniz şubelerimiz sizleri bekliyor. Günün belirli zaman dilimlerinde yasalara uygun olarak farklı şubelerimiz üzerinden hizmet vermektedir.

  Vadi Tekel
Sipariş Ver?